[دکتر روشنک تیرداد] [متولد اردیبشهت 1353] [شهر مسجد سلیمان]

[فعالیت حرفه ای]

ریاست مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه کمیته نسخ رییس انجمن صرع خوزستان بیمارستان مدرس، دانشگاه شهید بهشتی کمیسیون جراحی صرع و بخش LTM

[تحصیلات]

 پزشکی عمومی دانشگاه جندی شاپور اصفهان تخصص مغز و اعصاب فوق تخصص  مرکز صرع اصفهان

درباره دکتر روشنک تیرداد…”

دکتر روشنک تیرداد متولد اردیبهشت سال 1357 در شهر مسجد سلیمان می باشد. ایشان پس از سپری کردن مراحل دریافت دیپلم خود در اهواز موفق به پذیرش با رتبه دو رقمی در دانشگاه جندی شاپور اصفهان در رشته پزشکی عمومی شدند.

وی پس از اتمام تحصیلات خود در رشته پزشکی عمومی با عنوان ریاست مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم دانشگاه و کمیته نسخ به مدت دو سال فعالیت نمودند.

ایشان پس از گذراندن دوره تخصص خود در رشته مغز و اعصاب  تحت عنوان ریاست انجمن صرع خوزستان فعالیت حرفه ای خود را در این رشته ادامه دادند و با پژوهش های مداوم بر تجربیات خود در این زمینه افزودند.

دکتر روشنک تیرداد با موفقیت فوق تخصص خود را در مرکز صرع اصفهان دریافت نمودند و پس از آن به مدت هفت سالدر خوزستان در همین زمینه شروع به خدمات رسانی به بیماران کردند.

ایشان در طی 9 سال اخیر در بیمارستان مدرس دانشگاه شهید بهشتی و در کمیسیون جراحی صرع و بخش LTM فعالیت حرفه ای خود را ادامه دادند.

در حال حاضر دکتر روشنک تیرداد علاوه بر حضور در مطب خود در بیمارستان مدرس، بیمارستان امید، بیمارستان سلامت فردا در بخش کلینیک و بستری و هم چنین در بخش فوق تخصص صرع حضور دارند و به بیماران عزیز خدمات رسانی می نمایند.

درباره دکتر روشنک تیرداد

”درباره نورولوژی…”

نورولوژی شاخه ای از علم پزشکی است که با مطالعهٔ ساختار، کارکرد و بیماری‌های دستگاه عصبی را مورد بررسی قرار میدهد و همچنین به تشخیص و درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی می پردازد.

سیستم عصبی دارای شبکه ای پیچیده و بسیار متمایز است که به ما توانایی شناخت خود و دیگران را می دهد. همچنین تصوری از واقعیت پیرامون را برای ما ایجاد می کند. سیستم عصبی محل شکل گیری حواس، حرکات، حافظه ها، عواطف و ارتباطات است. سیستم عصبی شامل مغز، نخاع، اعصاب حسی و حرکتی و همه ی اندام های حسی شامل چشم، گوش، پوست و … می شود.

نورولوژیست به تشخیص و درمان بیماری هایی مانند: بیماری های عروقی نظیر سکته ی مغزی ایسکمیک، بیماری های التهابی نظیر ام اس و بیماری های خودایمنی، بیماری های سیستم عصبی محیطی نظیر بیماری های عضلانی، اختلالات حرکتی نظیر پارکینسون، بیماری های عفونی نظیر مننژیت، تشنج، سردرد و بیماری های مرتبط، تومورهای مغز و نخاع، بیماری های نخاع می پردازد.

”اهداف…”

دکتر روشنک تیرداد با هدف بهبود و پیشرفت این رشته و تخصص، تحصیلات و فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود و با ایجاد افزایش کیفیت خدمت رسانی به بیماران تا کنون فعال بوده اند. ایشان با انجام تحقیقات و پژوهش های بسیار به این هدف جامعه عمل پوشانده اند.

از جمله خدمات ارائه شده در مطب می توان به نوار مغز، نوار عصب و عضله، سونوگرافی داپلر عروق مغز با بهترین دستگاه های و کیفیت بالا اشاره نمود.

دکتر روشنک تیرداد با استفاده از دانش بالا ی حاصل از سالها تجربه، تحقیق و پژوهش در زمینه مغز و اعصاب و ستون فقرات و استفاده از دستگاه های با کیفیت مورد نیاز آماده خدمات رسانی به بیماران عزیز می باشند.

فهرست